Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0532 166 50 52 | info@webniva.com

Web Tasarım Hizmeti

Tüm işletmelere uygun.

Web tasarım hizmeti !

Profesyonel ekibimizin farkı ile 30 farklı sektör için müşteri istekleri doğrultusunda hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Çözüm odaklı çalışan ve sonuca ulaşan kullanışlı web tasarım üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek sonuçlar elde etmek için buradayız.

#Webniva farkını keşfet

Kurumsal.

Web tasarım !

Kurumsal web sitesi, işletmenin kimliğini temsil eden ana etkenlerden biridir. Kurumsal web sayfası hazırlık aşamasında ilk önce işletmeyi tanır sektör ile ilgili bilgi toplarız ve markanın vizyonuna uygun şablonu çizelgeleriz.

Pc/tablet ve mobil cihazlarında hızlı çalışabilen, kullanıcı kolaylığı açısından kullanımı basit web tasarımı meydana çıkartırız. içerik yazıları, katman, logo, font, resim meteryallerin düzgün ve anlamlı, görsel durmasına dikkat ederiz. Son olarak müşterimizin web sitesini kontrolünü sağlamak amacı ile kullanılan yönetim panelinin görevlerini tanıtır ve kullanım kılavuzu teslim ederiz. 

#Webniva farkını keşfet.

sanal market.

Eticaret sitesi !

Günümüzde internetin yayılması ve akıllı mobil cihazların çıkması ardından, kullanıcılar alışverişlerini hiç yorulmadan istediği yerden, alışveriş, eticaret web sayfalarından yapmaktadır. Trend araştırmalarımıza göre eticaret web siteleri en çok trafik alan toplist sırasında yer almaktadır. Buna istinaden artık her ürün yelpazesi barındıran işletmelerin eticaret web sitesi olması zorunluluğu haline gelmiştir.

Eticaret web sayfasının işletmenize olan faydaları nelerdir kısaca özetleyelim isteriz.

  • Yurtiçi yurtdışı sahasında satışlarınız yükselir.
  • Müşteri potansiyeliniz çok sayıda artar.
  • Tedarik, muhasebe ve kargo benzeri birimlerin takip süreçlerini kısaltırsınız.
  • Yorum ve yıldız sayesinde çok sayıda marka ve vizyonunuzu büyük hedeflere taşırsınız.
  • E-ticaret web sayfanıza gelen müşterileriniz sayesinde işletmenizi arama motorlarında görünür haline getirebilirsiniz.
  • İşletmenizin kazancını katlarsınız.

#Webniva ekibi olarak tüm 30 farklı sektöre eticaret hakkında danışmanlık ve eticaret web tasarım hizmetini vermekteyiz. İşletmenize uygun, mobil uyumlu, kurumsal, eticaret web sitesini ortaya çıkartır hemen satışa başlamanızı sağlarız. E-ticaret paketlerimiz hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

#Webniva farkını keşfet.

 

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.