Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0212 706 35 06 | info@webniva.com

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Siz de dijital medya sosyal ağlarında yerinizi alın

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri, bugün dijital platformlarda sadece web sitesi olarak değil sosyal ağ yapıları olarak da yerimizi alıyoruz. Günümüz de en fazla kullanılan sosyal ağ platformlarında artık bireysel kullanıcılar kadar kurumlar da yer almaktadır. Hatta bu sosyal ağlar da iş yapıp faaliyet gösterebilmektedirler. Ancak hala sosyal ağların doğru kullanımı ve fayda sağlanması konusun da birçok eksiklikler vardır. Firmalarımızın bu yapılar da ki faaliyetlerini profesyonel çerçeve de sürdürememelerinin bir sebebi de bünyelerinde doğru profesyonellere yer vermemelerinden kaynaklıdır. Amatörce yapılan potansiyel girişimler doğru desteklenmediği için zamanla körelip kaybolmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan sosyal ağlar ; Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin, vb… gibi sıralamaya devam edebiliriz. Bu sosyal ağlar bazen eğlence amaçlı bazen de sosyal amaç ile kullanım için oluşturulmuş yapılardır. Bu platformlarda ki birçok kişi kurumların pazarlama için ihtiyaç duyduğu konum ve yetkilerde olabilmektedir. Bu neden ile bu alanları etkili kullanmak işletmelere artı değer katmaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, strateji hedeflerinin belirlenmesi, hesaplarınızın yönetilmesi gibi ihtiyaçlarınız da WEBNIVA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 

#Webniva farkını keşfet

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.