Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0532 166 50 52 | info@webniva.com

Seo Danışmanlık

Uzman ekibimiz ile.

Seo danışmanlık hizmeti !

Web sayfanıza SEO arama motoru optimizasyon çalışması yapılmasında çok büyük olanaklar sağlar.
Ürünlerinizin google arama sütunlarında en üst sahalarda yer alması satışlarınızın iki katına çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Web sayfanıza yüksek trafik alır ve potansiyel müşterilerinize kavuşursunuz.
Uzman ekibimiz ile SEO Danışmanlık hizmeti veriyor ve yeni müşterilerinize kavuşmanızın sözünü veriyoruz.

Başlangıç olarak.

Seo hazırlık aşaması !

Seo hazırlık aşamasına başlarken 3 önemli dikkat edeceğimiz eksikleri göz önünde bulundururuz. Yapacağımız ilk iş web sayfanızın eksik olan çalışmaların başlatılması en büyük etkenlerden biridir. İlk olarak web sayfanızın, url, başlık, anahtar kelime ve içerik yapısının doğal, anlaşılır (snippest) uyumluluğu haline getirilir. ikinci olarak web tasarımınızın kod yapısı en iyi şekilde optimize edilir. Son olarak web sitenizin pc/tablet ve mobil cihazlarda hızlı ve maksimum düzeyde çalışmasını sağlar. Seo skorunuzu %80 ila 90 arası olmasını sağlarız. 

Büyük hedeflere yürü.

Dönüşümlü Seo !

Web sayfa optimizasyonu ardından en çok aranılan ve mevcut işimizin anahtar kelimelerini belirleriz. Belirlenen anahtar kelimeler üzerinde stratejik orantılar not alınır ve en çok yoğun olan kelimeye çalışma başlatılır. Hedeflenen anahtar kelime ile ilgili farklı teknik çalışmalar yürütülür ve bu kelimelerin trafik geri dönüşümü takip edilir. Rakiplerinize karşı arama hacimleri karşılaştırılır.

Sektörel rekabet yoğunluk hacimlerinizi değerlendirdikden sonra potansiyel hedeflerinizi hedefleri belirleriz ve yapılan çalışmaların hepsini raporlar takibini gerçekleştiririz.

 

Maliyeti neye göre hesaplanılır.

Seo süreci nedir !

Web sitesi ile ilgili seo çalışmaları yapıldıktan sonra 3 ila 6 ay arasında bir süreç geçmektedir. Bu süreç hedeflenen anahtar kelimeye göre değişebiliyor. Örneğin [ satılık daire, giyim ] ve benzeri yüksek rekabetli anahtar kelimelerde süreç çok fazlasıyla uzayabiliyor.

Seo danışmanlık hizmet ücreti web sayfanızın yapısı ve hedeflenen anahtar kelime hacmine göre değişmektedir. Müşteri temsilcilerimizden web sayfanız hakkında analiz ve ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.

Seo çalışması çok meşakat ve azim gerektiren bir iştir. Yapılan çalışmalar dikkat ve titizlilik ister buna istinaden webniva ekibi olarak detaylı takip ediyor ve müşterilerimize sonuç odaklı raporlar sunuyoruz.

 

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.