Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0212 706 35 06 | info@webniva.com

Kurumsal Website Hizmetleri

Marka ve İşletme değerini en iyi şekilde yansıtın!

Kurumsal Website Hizmetleri !

Web Sitesi kurum veya markanın sanal alem de ki yansıması gibidir. Günümüzde tüm ihtiyaçlar ve istekler için en fazla zaman internet ortamında geçirilmektedir. Kar amacı veya fayda amacı ile kurulan tüm işletmeler için daha az maliyetle daha fazla kişi tarafından ulaşılabilir olmanın en kolay yolu websitesi sahibi olmaktan geçmektedir. Kurum veya Markaya en uygun web sitesini profesyonel çalışanlarımız ile en kısa sürede hazırlayarak teslim ediyoruz. 

Kalite politikamız gereği sürekli en iyi ve en doğru hizmeti sunmak öncelikli amacımızdır. Biliyoruz ki müşteri memnuniyeti daima en güvendiğimiz olgudur. Web Sitesi, Web Tasarımı, SEO, ADS (Adwords), Danışmanlık, Reklam, Grafik Tasarım gibi tüm hizmetlerimiz ile daima müşterilerimizin yanındayız.

#Webniva farkını keşfet

Kurumsal.

Web Tasarım !

Kurumsal web sitesi, işletmenin kimliğini temsil eden ana etkenlerden biridir. Kurumsal web sayfası hazırlık aşamasında ilk önce işletmeyi tanır sektör ile ilgili bilgi toplarız ve markanın vizyonuna uygun tasarımı belirler oluştururuz.

Bilgisayar – Notebook – Tablet ve Mobil cihazlarında hızlı çalışabilen, kullanıcı dostu web tasarımı hazırlarız. İçerik yazıları, katman, logo, font, resimlerin doğru yerinde ve anlamlı durmasına özen gösteririz. Son olarak müşterimizin web sitesini testini yaparız. Kullanılan yönetim panelinin görevlerini tanıtır ve kullanım kılavuzu nu kurum yetkilisine teslim ederiz. 

#Webniva farkını keşfet.

sanal market.

Eticaret sitesi !

Günümüzde internetin yayılması ve akıllı mobil cihazların çıkması ardından, kullanıcılar alışverişlerini hiç yorulmadan istediği yerden, alışveriş, eticaret web sayfalarından yapmaktadır. Trend araştırmalarımıza göre eticaret web siteleri en çok trafik alan toplist sırasında yer almaktadır. Buna istinaden artık her ürün yelpazesi barındıran işletmelerin eticaret web sitesi olması zorunluluğu haline gelmiştir.

Eticaret web sayfasının işletmenize olan faydaları nelerdir kısaca özetleyelim isteriz.

  • Yurtiçi yurtdışı sahasında satışlarınız yükselir.
  • Müşteri potansiyeliniz çok sayıda artar.
  • Tedarik, muhasebe ve kargo benzeri birimlerin takip süreçlerini kısaltırsınız.
  • Yorum ve yıldız sayesinde çok sayıda marka ve vizyonunuzu büyük hedeflere taşırsınız.
  • E-ticaret web sayfanıza gelen müşterileriniz sayesinde işletmenizi arama motorlarında görünür haline getirebilirsiniz.
  • İşletmenizin kazancını katlarsınız.

#Webniva ekibi olarak tüm 30 farklı sektöre eticaret hakkında danışmanlık ve eticaret web tasarım hizmetini vermekteyiz. İşletmenize uygun, mobil uyumlu, kurumsal, eticaret web sitesini ortaya çıkartır hemen satışa başlamanızı sağlarız. E-ticaret paketlerimiz hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

#Webniva farkını keşfet.

 

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.