Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0532 166 50 52 | info@webniva.com

Google Adwords Reklamları

Google'de görünür olun.

Google reklam hizmetleri !

Uzman ekibimizle 30 farklı sektör için müşteri istekleri doğrultusunda hızlı ve pratik çözümler üretmek için her geçen gün farklı fikirlerimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel işini bilir Google adwords hesap yönetim uzmanlarımızla işletmenize müşteri kazandırıyoruz. Webniva ekibi olarak müşterilerimize sonuç odaklı çalışmalar yapılır. Bunu raporlama yapar ve sonuca bağlarız.

Sanal reklam platformu.

Google adwords nedir?

Google Adwords, Dünyada en çok kullanılan ve yaygın olarak her platformda yerini alan  Google  ortağı kuruluşuna bağlı reklam çalışanlarının en önemli, tercih edilen reklam platformdur. Her gün Google ’da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Google Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajını sunar.

Etkin bir meziyet ister.

Google adwords nasıl çalışır?

Google’de bir arama yapıldığında o kelime ile ilgili milyonlarca siteyi sıralayarak önümüze listeler. Binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek oldukça zor. Bu durumda, Google Adwords reklamları devreye giriyor.

Google Adwords sayesinde, en üst sıralamalarda olmasanız bile web sayfanız üst sırada veya alt ilk sayfada görünür. Markanız veya işletmenizi bir çok potansiyel müşterinin görmesi yine Adwords reklamları ile mümkün. Reklamlarınızın ne zaman ve nerede, kimler tarafından görüneceğini seçmenize olanak sağlar.

İşletmenizin bir parçası.

Google adwords avantajları nelerdir?

Google Adwords ; Günümüzde dünyada en çok yaygın kullanılan arama motoru olan ( GOOGLE ) sayesinde istediğimiz vizyon ve müşteri potansiyaline ulaşmak çok kolay. İşletmenize ne gibi olanak ve faydalar sağlar?

Satışlarınızda artış olanakları sağlar. İşiniz ile alakalı müşterileri işletmenize kazandırır.

İşletmenize popülerlik ve vizyon kazandırır. İstediğiniz lokasyonda ürünlerinizi sergiler.

Kampanya ve manşet olanakları sağlar. Bir çok işletmenin sizi yakından tanınmanızı sağlar.

Kurumsal hedeflerimiz için bize büyük fayda sağlar. Web sayfanıza SEO açısından üst sıralarda durmanızı sağlar.

işletmenin ihtiyacı olan Google Adwords reklam platformu işletmeniz için kesinlikle büyük faydalar sağlar. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir destek alabilirsiniz.

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.