Webniva Web Tasarım Üretim Merkezi | 0212 706 35 06 | info@webniva.com

E-Ticaret Website Hizmetleri

E-Ticaret Paketlerimiz ile ürünlerinizi kolayca listeleyerek hızlı ve zahmetsizce satın!

E-Ticaret Website Hizmetleri !

E-Ticaret ile ürünleriniz daha az maliyet ile potansiyel müşterilerinize kolay ulaştırılabilir. Sanal mağaza anlayışında ürünlerinizi rakiplerinizden daha kolay ve hızlı şekilde aramalarda listelenmesini sağlayabilirsiniz. Kolay satın alma adımları, Kargo, Ödeme kolaylığı gibi avantajlı yönleri ile E-Ticaret birçok ticaret odaklı sektörün önceliği olmaktadır.

E-Ticaret yazılımınız ne kadar iyi ise ürünleriniz aramalar da daha fazla potansiyel müşterilerinize gösterilmektedir. E-Ticaret Web Sitesi için gerekli tüm öğeler E-Ticaret yazılım paketlerimiz ile sizlere sunulmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden sizlerde faydalanın.

#Webniva farkını keşfet

sanal market.

Eticaret sitesi !

Günümüzde internetin yayılması ve akıllı mobil cihazların çıkması ardından, kullanıcılar alışverişlerini hiç yorulmadan istediği yerden, alışveriş, eticaret web sayfalarından yapmaktadır. Trend araştırmalarımıza göre eticaret web siteleri en çok trafik alan toplist sırasında yer almaktadır. Buna istinaden artık her ürün yelpazesi barındıran işletmelerin eticaret web sitesi olması zorunluluğu haline gelmiştir.

Eticaret web sayfasının işletmenize olan faydaları nelerdir kısaca özetleyelim isteriz.

  • Yurtiçi yurtdışı sahasında satışlarınız yükselir.
  • Müşteri potansiyeliniz çok sayıda artar.
  • Tedarik, muhasebe ve kargo benzeri birimlerin takip süreçlerini kısaltırsınız.
  • Yorum ve yıldız sayesinde çok sayıda marka ve vizyonunuzu büyük hedeflere taşırsınız.
  • E-ticaret web sayfanıza gelen müşterileriniz sayesinde işletmenizi arama motorlarında görünür haline getirebilirsiniz.
  • İşletmenizin kazancını katlarsınız.

#Webniva ekibi olarak tüm 30 farklı sektöre eticaret hakkında danışmanlık ve eticaret web tasarım hizmetini vermekteyiz. İşletmenize uygun, mobil uyumlu, kurumsal, eticaret web sitesini ortaya çıkartır hemen satışa başlamanızı sağlarız. E-ticaret paketlerimiz hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

#Webniva farkını keşfet.

 

Uzman destek ekibi.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz
hafta içi: 09:00 - 18:00 saatleri arası aktif olarak destek vermektedir.